Особливості та переваги Windows 10 Enterprise LTSB

Один з основних недоліків Windows 10 Pro або Home - велика кількість вбудованого софту, такого як Магазин, Пошта і навіть Cortana. Вони заважають користувачеві при роботі і відбирають ресурси комп'ютера. Позбутися від них можна, встановивши версію ОС Windows 10 Enterprise LTSB. Що це за версія дізнайтеся в статті нижче.

 

Що собою являє збірка?

Версія Enterprise LTSB (Long Term Servicing Branch - «Гілка з тривалим терміном обслуговування») відрізняється від класичної збірки тим, що в ній видалені непотрібні стандартні програми, які ОС встановлює за замовчуванням. Так як збірка побудована на базі Windows 10 Enterprise (що призначена для малого і середнього бізнесу), то в офіційних магазинах і у ритейлерів звичайні користувачі не зможуть її придбати.

 

Переваги

У цій ОС на комп'ютер скачується лише стабільні версії оновлень безпеки і виправлення, перевірені при використанні на стандартних збірках Windows 10. Також користувач сам керує установкою оновлень і може, при необхідності, відключити функції телеметрії і збору даних користувача, які так не подобаються юзерам.Обновленіе Long Term Servicing Branch
В Enterprise LTSB відсутня непотрібний стандартний софт, в тому числі браузер Edge, додаток Магазин і голосовий помічник Cortana. Замість них користувачеві доступні класичні утиліти, такі як: Internet Explorer, Windows Media Player і інші. Але нарівні з панеллю керування використовується додаток Параметри.
Збірка Enterprise LTSB підходить тим, хто не користувався «вісімкою» і не звик до її інтерфейсу, але бажає отримати функції «десятки» з мінімальними змінами в зовнішньому вигляді і функціонал. Але якщо вам не сподобалося її використовувати, дізнайтеся як відкотити Windows 10 до точки відновлення або повернутися на попередню версію?

 

Кому вона доступна?

Збірка LTSB це гілка Windows 10 Enterprise. Щоб завантажити версію Enterprise перейдіть на офіційний сайт Microsoft TechNet Evaluation Center. Тут потрібно увійти в систему і зареєструватися, вказавши деякі дані. Після цього з'явиться посилання для завантаження. Коли ОС встановиться, перейдіть на редакцію LTSB. Зараз вона доступна кожному бажаючому. Безкоштовний пробний період діє протягом 90 днів.

 

Однак їх думки

Користувачі, які встановили на комп'ютер збірку Windows 10 Enterprise LTSB, відзначають, що вона дійсно є ОС без надмірностей, які захаращують комп'ютер непотрібним софтом і додатками. Але ті, хто не є професійним користувачем, підкреслили, що між нею і версією Home немає суттєвої різниці, особливо в російському регіоні.

 

Висновок

Windows 10 Enterprise LTSB підходить тим, хто хоче використовувати стабільно працюючу ОС без зайвих стандартних додатків і програм. Але вона не поширюється в масовому продажі.

minimized="true"